5 Şubat 2015 Perşembe

Blogger Bloguna HTML Kodlu Anket Eklentisini Anket Sayfasına Yada Yazılara Ekleme  Blogger'ın standart eklentilerinden anket eklentisi bildiğiniz gibi sayfaya eklenmiyor ancak bugün size paylaşacağım 99polls'un zevkinize göre tasarladığınız anket eklentisinin HTML kodlarını istediğiniz yerde kullanabileceksiniz ve tamamen reklamsız hatasızdır. Anketler okuyucu ile yazar arasında dolaysız bir köprü kuruyor bu yüzden okuyucularınızla aranızı pekiştirmek ve görüşlerini alabilmek için bir anket sayfasını blogunuza eklemenizi tavsiye ediyorum. Şuanda blogumda ve yandaki resimde olduğu gibi bir anket sayfası ekleyebilirsiniz isterseniz blogunuza.

  Yazımın devamında bu blog için hazırladığım bir anketin canlı demosu ve sizlerde nasıl blogunuz için anket yapıp anket sayfasına koyabileceğiniz var.


Eklentiyi Canlı Olarak Deneyin:                               

  Sizlerde bunu benzer anketler yaparak yazılarınızda ve anket sayfasında kullanabilirsiniz. Bir başka canlı demo niteliğindeki Anketlerimiz sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Bu Anketlerden Nasıl Yaparım Ve Blogumda Sayfaya yada Yazılarıma  Nasıl Eklerim?  1. yapılacak : İlk yapmanız gereken işlem Türkçe olan 99polls sayfasına ücretsiz üye olmak.

  2. yapılacak : Üye olduktan sonra Anket Yaratın butonuna tıklayın ve isteklerinize göre bir anket tasarlayınız.

  3. yapılacak : Tasarımınızı ve anketinizi tamamladıktan sonra kaydet butonuna tıklayıp, çıkan kodu alınız.

 4. yapılacak : Bu kodu blogunuzda bir sayfada yada yayında kullanmak istiyorsanız yayın düzenleme sayfasında sol üstten HTML kısmına geçip istediğiniz kısma yapıştırın bu kodu ve yayınladığınızda anket sayfanızda yada yayınınızda olacaktır.

       

  Birde bu anket konusu ile ilgili bir okurumuz e-posta göndererek 'blogumuza gelen ziyaretçilerimizden her yazı için görüşlerini alabilmek için ayrı ayrı anket oluşturmadan ve standart blogger tepkiler widgeti haricinde bir yöntem var mıdır?' sorusunu sormuş ve bende hem bu arkadaşa yanıt verebilmek hem de siz okurlarıma faydalı olabilmek için Blogger En Güzel Hazır Yıldızlı Yazı Oylama Değerlendirme Eklentisi adlı yazıyı yayınladım bence kesinlikle okuyun çünkü okuyucularınızın direkt olarak her konu için doğrudan düşüncelerini alıyor ve sizde bu istatistiklere bakarak okuyucu kitlenize daha iyi hitap eden bir bloga sahip olabilirsiniz bir blog yazarı için paha biçilmez bir eklenti.

Faydalı olabilmesi dileğiyle
                                                                    Kolay gelsin, iyi bloglar!


author

Yazar Hakkında

Merhaba ben Onur Gücer, hobi olarak uzun zamandır blog yazmaktayım ve bu blogda sizlere deneyimlerimi paylaşıyorum.. İyi günler, iyi bloglar.. (:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları
1. Dediklerinizde kimseye kırıcı olmayınız.
2. Lütfen konu dışı şeyleri iletişim sayfamızdan yazmaya çalışınız.
3. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilmeye çalışılacaktır.